Zostań partnerem / wystawcą

Nie jesteś naszym partnerem albo chcesz być? Albo jesteś a chcesz więcej?

Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy wiele poziomów reklamy i współpracy przy naszych zlotach. Zapraszamy usługi gastronomiczne, sklepy, usługi motoryzacyjne, komisy i salony sprzedaży samochodów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

1. Reklama

  • Podczas zlotu posiadamy setki metrów barierek na których mogą zawisnąć Wasze banery. W najważniejszych punktach możemy postawić flagi i windery. Na zlocie są tysiące osób, dziesiątki fotografów tworzących dziesiątki tysięcy zdjęć i filmów, które przez lata będą pojawiać się w Internecie i sieciach społecznościowych, a wśród tych zdjęć jako tło lub główny motyw mogą się przewijać loga i reklamy Twoich produktów. Ulotki dodawane do nagród, Wasze hostessy podczas imprezy lub nasze z Waszym logo na koszulkach. Wszystko jest możliwe!
  • Przed zlotem podczas aktualizacji wydarzenia udostępniamy informacje o naszych strategicznych partnerach. Wydarzenia na Facebooku tworzone są z paromiesięcznym wyprzedzeniem. Informację o Państwa produktach lub usługach mogą pojawiać się na stronie wydarzenia w postaci oddzielnych postów jak i grafik dodawanych do informacji o zlocie.

2. Stoisko

Zapraszamy do wystawienia się z ciekawym stoiskiem. Bez względu czy to sprzedaż na miejscu, czy tylko stoisko informacyjne. Dla każdego znajdzie się miejsce. Możecie postawić jeden namiot, rząd namiotów, wystawić parę samochodów jako reklamę lub na sprzedaż, albo zrobić show z prezentacji na żywo Waszej usługi. Sprzedajcie samochody, chcecie by klienci wypróbowali je w sportowych warunkach, też coś dla Was wymyślimy. Zapraszamy zarówno z gotowymi pomysłami jak i tylko z kiełkującymi. Stworzymy razem coś fajnego!

3. Nagrody

Podczas zawodów liczy się głównie dobra zabawa. Ale wspaniałe nagrody również zachęcają do liczniejszego odwiedzania i bardzie zażartej rywalizacji. Zostań sponsorem nagród! Możesz zakupić coś ciekawego na nagrody, dołożyć swoje produkty, vouchery lub wesprzeć nas finansowo wtedy załatwieniem nagród zajmiemy się sami. Dla każdego sponsora nagród znajdzie się miejsce na naszych grafikach, postach, miejscach reklamowych na zlocie a i konferansjer nie będzie szczędził słów podczas zawodów!