Dla odwiedzających

Wejście

Wejście na teren imprezy jest płatne.
Zapraszamy całe rodziny nawet ze zwierzętami. Samochody, motory, trajki, wózki, bicykle, monocykle.

Impreza jest zabezpieczona barierkami i specjalnymi strefami dla widzów i pojazdów. W zasięgu wzroku zawsze jest ktoś z obsługi. Na terenie znajduje się karetka i straż pożarna. Co około 100-200m rozstawione są toalety i kosze na śmieci. Jest wyznaczona specjalna strefa z gastronomią i z zabawami dla dzieci. Prosimy uprzejmie o stosowanie się do zaleceń obsługi, ma to służyć obopólnemu bezpieczeństwu i dobrej zabawie.

Na terenie obiektu spotkacie wiele atrakcji i będziecie mieli możliwość porozmawiać z wieloma wspaniałymi ludźmi. Między innymi wyścigi na dystansie 1/4 mili, pokazy Driftu i Car Audio, wybory najładniejszych samochodów zlotu na Show&Shine, strefy klubów i stowarzyszeń motoryzacyjnych, sklepy i usługi. A oferta wciąż się powiększa i przygotowujemy coraz to nowsze atrakcje.

Uwaga! Chęć udziału w zawodach należy zgłosić na bramie wjazdowej. Tam otrzymacie Państwo specjalne opaski by można było wejść lub wjechać na teren zawodów. Tylko odpowiednia opaska założona na rękę upoważnia do zapisów!
Ze względów bezpieczeństwa na park maszyn 1/4 mili i Drift mają wstęp tylko osoby biorące udział w zawodach.

Dojazd

Nasze imprezy odbywają się na zamkniętym lotnisku w Broczynie, zaraz koło Czaplinka w województwie Zachodniopomorskim.

Jest to odległość około
30km od Włacza
40km od Połczyna
50km od Szczecinka
60km od Piły
90km od Koszalina
130km od Szczecina,
160km od Poznania

 

Google Maps bez problemu doprowadzi Was na miejsce, ale w razie problemów podajemy podstawowe wskazówki poniżej.

Jadąc od strony Czaplinka dojeżdżamy do końca Broczyna i prawie przed samą tablicą koniec miejscowości skręcamy w prawo. Kierunek Trzciniec / Byszkowo.. Widać dalej charakterystyczną wysepkę na drodze.

Jadąc od Strony Wałcza, zaraz za tablicą początek Broczyna, mijamy wysepkę na drodze i skręcamy w lewo. Kierunek Trzciniec / Byszkowo.

Po paruset metrach jazdy przez pola, będzie pierwsza droga w prawo, przy czerwonym znaku “Dom młodzieży”. Skręcamy w prawo.

Przy zabudowaniach w lewo i już tylko długa prosta, a na końcu przywita Was brama wjazdowa na teren imprezy!