Dla partnerów, wystawców i gastronomii

Bramy naszych zlotów otwierają się dla zwiedzających już od godziny 10:00.

Dla tego prosimy abyście państwo pojawili się na płycie przed godziną 9:00, byście mogli wszystko przygotować przed przybyciem gości. Dodatkowo musimy zaplanować miejsce dla Państwa dla tego prosilibyśmy o potwierdzanie obecności przynajmniej na dzień przed zlotem. A jak macie większe wymagania co do wielkości przeznaczonego miejsca prosimy o ustalenia przynajmniej na 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Od godziny 10:00 tworzy się spora kolejka przed bramą, więc nawet ciężko by było państwu przejechać, nawet jakby na stoisku czegoś zabrakło. My zazwyczaj jesteśmy od godziny 6:00 więc zapraszamy nawet ze sporym wyprzedzeniem.

Na terenie lotniska możecie Państwo rozstawiać namioty, stawiać flagi i banery. Nie ma możliwości stałego mocowania (wiercenia) elementów do płyty lotniska. Prosimy również o nieustawianie elementów na trawie poza płytą. Można tam w ziemię wkręcić flagę, ale stawianie samochodów lub maszyn może być ryzykowne. Na naszych imprezach zazwyczaj pogoda jest zamówiona, jest bardzo ciepło, a że imprezy odbywają się porą letnią, trawa często jest sucha i może się zapalić. Co prawda, zawsze na terenie jest straż pożarna ale nie kuśmy losu.

W przypadku sprzedaży gastronomicznych prosimy również o zapewnienie koszy na śmieci w bliskim sąsiedztwie obiektu. Jesteśmy na łonie natury więc starajmy się jak najmniej śmiecić.

Jeżeli w czasie zlotu zauważycie Państwo nieodpowiednie zachowanie, a tym bardziej (ze względu na to że jest to impreza motoryzacyjna), osoby pod wpływem alkoholu lub innych używek, prosimy to niezwłocznie zgłaszać do nas. Bawmy się bezpiecznie!